Pas Karate Wiara CREDO i Dojo Kun Słowniczek Japoński Historia Sztuk Walki Kobiety i samoobrona Legendy budo Wschodnie Mądrości SENSEI, SEMPAI SHIHAN

OTWARTE MISTRZOSTWA GRÓJCA W KARATE - Grojec 19.12.2016

Wielki sukces drużyny ANDY i członków sekcji z Siemiatycz,Bielska Podlaskiego, Nurca Stacji,Rudki i Warszawy . Łącznie zdobyliśmy aż 18 medali-7 złotych,6 srebrnych i 5 brązowych!!! Zostaliśmy najlepszą ekipą drużynowo a najlepszym zawodnikiem mistrzostw została siemiatyczanka Zuzanna Loranty !!!

2016 12 10 Grojec

Najlepszym zawodnikiem drużyny ANDY został Kacper Nowaczuk, który jako jedyny zdobył 3 medalowe miejsca - złoto, złoto, srebro. Najmłodszym zawodnikiem ANDY była 5 letnia Aniela Nowaczuk, która również wróciła z brązowym medalem uczestnictwa, jak inni pozostali członkowie ekipy ANDY.

POZA MEDALAMI I PUCHARAMI SPORTOWCY OTRZYMALI SPORO SŁODYCZY ZA CO WIELKIE DZIĘKUJE ORGANIZATOROWI SHIHAN MARCELEMU BIŃKOWSKIEMU Z GRÓJCA.