Pas Karate Wiara CREDO i Dojo Kun Słowniczek Japoński Historia Sztuk Walki Kobiety i samoobrona Legendy budo Wschodnie Mądrości SENSEI, SEMPAI SHIHAN

ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PFKB - Zakopane COS 23-26.08.2018

Po raz kolejny (4) kickboxerzy ANDY brali udział w zgrupowaniu kadry narodowej Polskiej Federacji Kick Boxing'u, które miało miejsce w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem.

 

pfkb zakopane cos 23 26 08 2018

 

Przypomnijmy...Pierwsi nasi kadrowicze ,to Laura Goliszek i Kacper Nowaczuk, póżniejsi Mistrzowie Świata z Włoch! Następni to, Marta Hołub, Magdalena Boratyńska ,Julia Boduszek i Piotr Smolańczuk. Mamy więc aż 6 kickboxerów w kadrze Polski!!!

Tym razem trójka zdecydowanie najbardziej utytułowanych zawodników ANDY otrzymała kolejne, wyższe powołania kadrowe. Są to:Laura Goliszek z kat.C na B, Piotr Smolaczńczuk z kat. C na B oraz Kacper Nowaczuk z kat. B na A (najwyższą w federacji). Nasi najlepsi otrzymali także upominki od federacji, a były to federacyjne czapki i saszetki kb. Kolejnym sukcesem zgrupowania było otrzymanie kolejnego, wyższego stopnia(pasa) w kick boxing'u.Wyższe stopnie otrzymali: Mikołaj Badowiec-pomarańczowy, Janusz Sołoguba -zielony i Laura Goliszek - niebieski. Instruktor i sędzia kick boxing'u Andrzej Nowaczuk otrzymał certyfikat na czarny pas/3 dan w kick boxing'u.

To naprawdę wysokie wyróżnienie zawodników i trenera ANDY . Wszyscy cieszymy się z sukcesu!!!

 

Fotoreportaż na naszym profilu facebook