Pas Karate Wiara CREDO i Dojo Kun Słowniczek Japoński Historia Sztuk Walki Kobiety i samoobrona Legendy budo Wschodnie Mądrości SENSEI, SEMPAI SHIHAN

WORLD AMATEUR K-1 FEDERATION / EUROPEAN CUP- Sulejówek 01-03.03.2019

Ponad 200 zawodniczek i zawodników przyjechało do Sulejówka na pierwszy tego typu turniej w Polsce. ROSJA,KRYM,GRUZJA, LITWA, ŁOTWA, TADŻYKISTAN, ARMENIA, CZECZENIA, RUMUNIA I POLSKA walczyły o prestiżowe tytuły MISTRZA PUCHARU EUROPY K- 1 !!!

Wśród nich jedyny zawodnik z naszego Podlasia, Siemiatyczanin, zawodnik " A N D Y " KACPER NOWACZUK.!

Kacper zdobył SREBRNY MEDAL i został pierwszym Siemiatyczaninem w historii sportów walki, który został WICEMISTRZEM EUROPY W K-1. Dla nie wtajemniczonych informacja- K-1 jest mocniejszą formułą kick boxingu ,w której zadaje się kopnięcia równiez kolanami. Formuła ta wymaga od zawodnika większego przygotowania technicznego i fizycznego.